Szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące zakładów bukmacherskich ? W naszym FAQ odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące zakłądów sportowych propozycji bukmacherskich i typów na mecze .

W pakietach znajdują się propozycje sportowe do zagrania . O tym co znajduje się w poszczególnych pakietach można dowiedzieć się na podstronie Oferta.

CO ZNAJDUJE SIĘ W PAKIETACH?

Proponujemy tylko i wyłącznie zakłady typu SINGLE - są to zakłady pojedyńcze , oraz zakłady typu AKO - są to zakłady akumulowane zbudowane z dwóch lub więcej propozycji .

JAKIEGO RODZAJU ZAKŁADY PROPONUJECIE?

Zamówienie musisz złożyć do godziny 23:00 dnia poprzedzającego dzień meczowy . W przypadku zamówień po godzinie 23:00 każde zamówienie realizowane będzie od dnia następnego.

DO KTÓREJ GODZINY MUSZĘ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

Zakupione towary otrzymasz za pomocą e-mail lub SMS . Propozycje które zakupiłeś w odpowiednim pakiecie będą dostarczane do Ciebie przez okres zakupiony w produkcie . Wysyłka propozycji na następny dzień roboczy odbywa się zawsze do godziny 23:30 dnia poprzedzającego .

W JAKI SPOSÓB I KIEDY OTRZYMAM ZAKUPIONY TOWAR

Akceptujemy wszystkie metody płatności jakie oferuje bramka płatnicza T-PAY.COM

JAKIE OPCJE PŁATNOSCI AKCEPTUJECIE

Zamówienie możesz złożyć wchodząc na podstronę sklep klikając przy odpowiednim artykule KUP TERAZ , następnie postępuj według wskazówek na ekranie.

W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

Zamówienie może złożyć tylko osoba która ukończyła 18 rok życia i zapoznała się z Regulamin i Polityka Prywatności .

KTO MOŻE ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

Ponieważ pragniemy , aby rynek doradztwa w zakresie zakładów sportowych  zaczął działać na zasadach legalnych. STOP z nielegalną sprzedażą marnej jakości propozycji na portalach społecznościowych. Korzystaj tylko ze zweryfikowanego portalu doradczego KickOff Sports.

DLACZEGO KICKOFF SPORTS

Portal powstał z myślą o wszystkich osobach,które chcą zarabiać na zakładach sportowych , korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia zdobytego przez lata na międzynarodowym rynku bukmacherskim.

DLA KOGO JEST TEN PORTAL

Jesteśmy grupą doświadczonych doradców i analityków działających pod legalną działalnością gospodarczą.

KIM JESTESMY

CZESTO ZADAWANE PYTANIA

WEJDZ

POLSKA

NIP: 549-22-66-314

KICK-OFF SPORTS CONSULTING 

Polityka Prywatności