Powyżej 3,5 setów w meczu
+
Powyżej 4,5 bramki w meczu

ANALIZA:

Polki po kapitalnych występach w naszym kraju przenoszą się do Ankary gdzie dziś o 18:30 zmierzą się z gospodyniami decydujących o mistrzostwie Europy Turczynkami . Nasza propozycja to powyżej 3,5 seta . Wiemy , że ekipa z Turcji jest bardzo mocna , jednak Polki pokazały już w tym turnieju że nie boją się nikogo i są w stanie wygrać spotkanie z każdym a co dopiero seta . Oby tylko nie wygrały 3:0 Nasza propozycja powyżej 3,5 seta w meczu .
+
Do Banskiej Bystricy przyjeżdża szwedzkie Farjestad , w pojedynku który miało miejsce nieco ponad tydzień temu zdecydowanie lepsi okazali się Szwedzi wygrywając 6:1 . Słowacy nie słyną z dobrej obrony , ba wesoły hokej jaki miał miejsce w meczu z Munchen w poprzedniej kolejce gdzie po 10 minutach było już 2:2 doskonale o tym świadczy . Sądzimy że będzie to otwarty mecz z dużą ilością bramek.