ANALIZA:

 

 

#50 KUPON PRE 24-08-2019

24 sierpnia 2019

RODZAJ KUPONU

Kupon AKO Przedmeczowy

STRATA

-100.00 PLN

WYDARZENIE

Parma 
Juventus

+
Cracovia
Koszyce
+
Francja
Grecja

 

 

 

KURS

2.76

STAWKA

100.00 PLN

DATA

2019-08-24

TYP

Parma Wygra
+
Koszyce Wygra
+
Francja Wygra

ANALIZA:

Po blisko trzech miesiącach przerwy do gry wracają zespoły Serie A. W pierwszym meczu nowego sezonu do rywalizacji staną zawodnicy Parmy Calcio i Juventusu FC.Obie ekipy przystąpią do swojej potyczki osłabione. W szeregach gospodarzy zabraknie Juraja Kucki. Z kolei u gości nie będą mogli zagrać Mario Pjaca i Mattia Perin, jednak nie będzie to na pewno stanowić dla nich problemu . Juventus celuje najbardziej w zdobycie Ligi Mistrzów jednak w Lidze są hegemonem i nie odpuszczą inaugurującego meczu .

+

W drugich meczu  Pucharu Tatrzańskiego na przeciw siebie stanie Vice Mistrz Polski Comarch Cracovia i Vice Mistrz Słowacji HC Kosice. Drużyny w dotychczasowych meczach turnieju mierzyły się z węgierskim DTVK , Cracovia swoje spotkanie przegrała wczoraj 2:3 natomiast Kosice pokonały dzień wcześniej Węgrów 4:2 . Stawiamy na zwycięstwo Słowaków.

+
W drugich meczach siatkarskich Mistrzostw Europy Kobiet drużyna Francji podejmie drużynę Grecji . W dotychczasowych spotkaniach 6-krotnie lepsza okazywała się drużyna Francuzek natomiast Greczynki górą z pojedynków między tymi zespołami wychodziły tylko dwukrotnie .Francuzki mają w swoich szeregach zawodniczki występujące na codzień na dużo wyższym poziomie zarówno ligowym jak i międzynarodowym. Stawiamy na zwycięstwo Francuzek.

 

POLSKA

NIP: 549-22-66-314

KICK-OFF SPORTS CONSULTING 

Polityka Prywatności