ANALIZA:

 

 

#212 KUPON PRZEDMECZOWY 14-11-2019

06 stycznia 2020

RODZAJ KUPONU

Kupon
Przedmeczowy

ZYSK

224.00 PLN

WYDARZENIE

Litwa U21
Chorwacja U21
+
Czechy
Kosowo
+
Baskonia
Maccabi

 

 

KURS

3.24

STAWKA

100.00 PLN

DATA

2019-11-14

TYP

Chorwacja Handicap -1.0
+
Kosowo Handicap +1.5
+
Powyżej 150,5 punktów

ANALIZA:

Spotkanie w ramach eliminacji Euro U21 . Litwini podejmują u siebie Chorwatów . Różnica klas obu ekip jest znacząca .Chociaż w tabelii to Chorwaci są za Litwinami , ale mają oni dwa spotkania rozegrane mniej . Uważamy że bez problemu powinni poradzić sobie w wyjazdowym starciu . W przypadku wygranej jedną bramką zwrot stawki w przypadku wyższej wygranej oczywiście wygrana .
+
Dla jednych, jak i drugich to czwartkowe spotkanie jest starciem roku. Czesi na dwie kolejki przed zakończeniem kwalifikacji mają na swoim koncie dwanaście punktów i o jeden wyprzedzają najbliższego rywala. Z pewnością wielką sensacją jest postawa reprezentacji Kosowa, ale z drugiej strony nie może to dziwić skoro przegrali tylko jeden z ostatnich osiemnastu spotkań! Kosowo nie strzeliło bramki tylko w jednym z ostatnich osiemnastu spotkań, więc mają czym straszyć, o czym doskonale przekonali się Anglicy. Kosowo grając w Southampton z gospodarzami potrafiło strzelić aż trzy bramki!Uważamy że w tak ciężkim meczu Kosovo postawi się Czechom i nie przegra więcej niż jedną bramką .
+
Przeglądając bardzo dużo analiz i ocen na to spotkanie większość proponuje by grać over i że będzie to otwarty mecz. Obie ekipy bez większych osłabieni. Sugerując się propozycjami mas i ekspertów proponujemy by zagrać powyżej 150,5 punktów . W większości analiz spotykaliśmy się nawet z liniami powyżej 160 punktów po dużo wyższych kursach , jednak uważamy że asekuracyjnie taka propozycja jest do przyjęcia.

POLSKA

NIP: 549-22-66-314

KICK-OFF SPORTS CONSULTING 

Polityka Prywatności