Anwil Handicap punktowy -3,5
+
Nadal +1,5 seta

ANALIZA:

Jeśli zespół z Włocławka chce przedłużyć nadzieje na awans z grupy, to z Belgami musi bezwarunkowo zgarnąć punkty. Telenet Giants Antwerpia w tym sezonie to rywal, który powinien być w zasięgu Anwilu. Po ostatnim, wysoko wygranym meczu z GTK Gliwice (118:74), morale w zespole z Włocławka z pewnością poszły w górę. Może nawet niezła pierwsza połowa przeciwko Hapoelowi Jerozolima była początkiem wychodzenia Anwilu z kryzysu, który dopadł zespół w ostatnich tygodniach. Belgowie to rewelacja poprzednich rozgrywek Ligi Mistrzów – nieoczekiwanie doszli aż do Final Four, którego byli gospodarzem. Obecnie Giganci to jednak zupełnie inny zespół, który stracił cały swój trzon z poprzedniego sezonu oraz trenera, czyli autora jednego z największych sukcesów w historii klubu. Wicemistrzowie Belgii to z pewnością nie jest drużyna o tak dużym potencjale w ataku jak Anwil. Nic dziwnego więc, że włocławianie są zdaniem bukmacherów wyraźnym faworytem tego spotkania
+
W poniedziałek Rafa Nadal przegrał swój pojedynek z Alexandrem Zverevem (6-2,6-4) ,prezentując się wręcz tragicznie. Niespodzianką na pewno była przegrana Rafy tak gładko. Medvedev w swoim pierwszym meczu również musiał uznać wyższość przeciwnika , był nim Tsitsipas z którym przegrał pierwszy mecz w karierze. Przez wielu po ostatnim występie to Nadal został przekierowany na pozycję przegranego w dzisiejszym pojedynku . Uważamy jednak że mimo atutów jakie ma Medvedev w hali to Nadal ugra chociażby set. Zapowiada się bardzo ciekawe i miejmy nadzieję wyrównane spotkanie .