Tychy Wygrają
+
Inter Wygra

ANALIZA:

KH Energa Toruń, zajmująca dziewiąte miejsce w tabeli, zmierzy się z GKS-em Tychy, czyli liderem Polskiej Hokej Ligi, który w ostatniej kolejce pewnie pokonał JKH GKS Jastrzębie 4:2. Z kolei „Stalowe Pierniki” męczyły się ostatnio z Naprzodem Janów, którego pokonały na własnym lodzie 3:1.GKS Tychy ma swoim kibicom coś do udowodnienia po ostatniej porażce na wyjeździe w nowym Targu 4:1. Uważamy że na pewno będzie to ciężkie spotkanie dla gości jednak są drużyną dużo bardziej doświadczoną i mającą w swoich szeregach dużo lepszych zawodników . Tyszanie będą chcieli umocnić się na pozycji lidera przed przerwą reprezentacyjną .
+
Mamy przerwę w rozgrywkach Ligi Mistrzów, lecz napięty terminarz nie pozwala piłkarzom Interu na chwilę wytchnienia. Podopieczni Antonio Conte mają sobie coś do udowodnienia po nieudanym występie przeciwko Parmie. Inter w głupi sposób nie tylko stracił bezcenne dwa punkty, lecz równocześnie pozbawił się szansy na objęcie prowadzenia w ligowej tabeli. Najbliższy rywal zmaga się ostatnio ze swoimi problemami. Drużyna Brescii nie wygrała od czterech spotkań (1 remis, 3 porażki), a niespodziewane potknięcie w starciu z Genoą sprawiło, że podopieczni Eugenio Coriniego wylądowali nawet w strefie spadkowej. W Interze bez wielkich zmian. Do podstawowego składu mają powrócić Stefan de Vrij i Kwadwo Asamoah.