ANALIZA:

 

 

#133 KUPON PRE 01.10.2019

07 października 2019

RODZAJ KUPONU

Kupon
Przedmeczowy

STRATA

-100.00PLN

WYDARZENIE

Cracovia
Unia Oświęcim
+
Lokomotiv
Atletico
+
Koszyce
Michalovce

 

 

KURS

3,57

STAWKA

100.00 PLN

DATA

2019-10-01

TYP

Cracovia Wygra Remis nie ma zakładu
+
Lokomotiv +1,5 handicap
+
Koszyce Wygrają

ANALIZA:

Cracovia u siebie podejmuje Unię Oświęcim . Goście to jeszcze trochę zagadka tego sezonu . Wygrywają swoje spotkania jednak drużyna nie funkcjonuje jak należy . Po poprzednim sezonie zostało wymienione 70% składu . Cracovia to stabilność . Ostatnio przegrali przed własną publicznością z mocnym Jastrzębiem i będą chcieli zrehabilitować się za tamtą porażkę .
+
W jednym z wtorkowych spotkań grupy D Ligi Mistrzów, Lokomotiw Moskwa zmierzy się u siebie z Atletico Madryt. Lokomotiw Moskwa świetnie rozpoczął rywalizację w fazie grupowej, bowiem zdobył trzy punkty w wyjazdowej konfrontacji z Bayerem Leverkusen. Z kolei Atletico wywalczyło jeden punkt na własnym stadionie w konfrontacji z Juventusem. Dla drużyn zachodnich zawsze wyjazdy w tereny wschodnie są dość ciężkie . Uważamy , że zespół ze stolicy kraju nie przegra spotkania więcej niż jedną bramką
+
Obie ekipy w tegorocznych rozgrywkach prezentują się bardzo dobrze . Sporym zaskoczeniem jest fantastyczna postawa beniaminka hokejowej ekstraligi. W ostatnim spotkaniu zespół z Koszyc pokazał swoją ogromną moc wygrywając aż 9:0 . Gospodarze u siebie grają dość dobrze. Zespół oparty jest na doświadczonych zawodnikach. Obie drużyny mierzyły się ze sobą w spotkaniach sparingowych przed sezonem . W obu przypadkach górą był zespół z Koszyc .

POLSKA

NIP: 549-22-66-314

KICK-OFF SPORTS CONSULTING 

Polityka Prywatności